ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Banketi – Jurmala Golf Club & Hotel

Banketu piedāvājumi

Jurmala Golf Club & Hotel ir īstā vieta Jūsu svētkiem. Piedāvājam organizēt neaizmirstamus pasākumus atbilstoši Jūsu vēlmēm- korporatīvos pasākumus, komandas saliedēšanās pasākumus, banketus, kāzas, seminārus, kā arī privātas ballītes – dzimšanas dienas, kristības vai jebkurus citus Jums nozīmīgus svētkus. Sākot no mazām kompānijām līdz pat svinīgiem banketiem, mums ir viss, kas nepieicešams skaistiem svētkiem. Restorānā priecāsimies uzņemt līdz 70 viesiem.

Banketi

Piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu satndarta ēdienkartēm, vai arī izveidot tieši Jūsu vēlmēm atbilstošu ēdienkarti, kuru īpaši pielāgosim katra klienta individuālajai gaumei. Izstrādājot ēdienkarti, tiek izveidots īpašs stāsts katram ēdienam, kas atbilst pasākuma koncepcijai un atspoguļo organizētāju. Tāpēc katra pasākuma ēdienkarte, ko piedāvā Jurmala Golf Club restorāns, ir unikāla, ar tikai vienu kopīgu sastāvdaļu – augstākās kvalitātes produktiem.

Cenas sākot no 25 eur/pers.

REZERVĒ VIETU
Image
Image

Elegantas svētku vakariņas

Elegantās piecu kārtu vakariņas no mūsu izcilā šefpavāra aizvedīs Jūs patiesā kulinārijas ekspedīcijā. Katram ēdienam mūsu profesionālais someljē piemeklēs Jūsu gaumei atbilstošāko vīnu no mūsu godalgotās un plašās kolekcijas.

REZERVĒ VIETU

Izklaide

Lai padarītu Jūsu pasākumu neazimirstamu, piedāvājam unikālu un aizraujošu izklaidi golfa trenniņu studijā. Mūsu unikālie simulatori ir lielsiks veids, kā pamēģināt «uzsist pa bumbiņu» un piedalīties aizraujošās sacensībās par tālāko, stiprāko vai taisnāko metienu, kā komandām tā arī indviduāli, tā kā simulatori atrodas apsildāmās un apgaismotās telpās, tad šī aktivitāte ir pieejama visu gadu. Jautrība un sacensību gars garantēts.

Cenas sākot no 10 eur/pers.

REZERVĒ VIETU
Image

MEISTARKLASES

Lielisks veids kā pavadīt laiku kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem, apgūstot jaunas prasmes lieliskā atmosfērā. Katrā meistarklasē iekļauts welcome drink, atspirdzinoši dzērieni, sertifikāts un protams neaizmirstamas emocijas

Image

Meistarklase ar šefpavāru

Tā būs lieliska iespēja apgūt kulinārijas maģiju mūsu izcilā šefpavāra Artura Agafonova vadībā. Šosezon piedāvājam iemācīties pagatavot.

  • Pastu ar melnajām trifelēm un Tiramisu
  • Lašu karpačo Nori lapās ar ponzu mērci un Matcha siera kūku
  • Kamčatkas krabju salātus un Bazilika musu ar marakujas mērci

Ilgums no 2.5-4h atkarībā no izvēlētās meistarklases, cena sākot no 49EUR/pers., minimālais personu skaits – 4

REZERVĒ VIETU

Kokteiļu meistarklase

Mūsu fantastikais bārmenis atklās Jums izcilus kokteiļu pagatavošanas knifus un noslēpumus. Piedāvājam izvēlēties Jums tīkamāko dzērienu savai meistarklasei, sākot no stiprajiem dzērieniem kungiem un populārajiem spritz dāmām.

Meistarklases Ilgums aptuveni 2.5h, cena sākot no 39EUR/pers., minimālais personu skaits – 4

REZERVĒ VIETU
Image

REZERVĒ VIETU