ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Restorāns – Jurmala Golf Club & Hotel

Restorāns

Apciemo mūsu restorānu, kur paveras panorāmas skati uz Jurmala Golf Course laukumu.
Ēdot brokastis, pusdienas vai vakariņas, kamēr izbaudi romantisku vakaru vai rīko biznesa tikšanos, vai rīkojot pēc-golfa apbalvošanu – šis ir perfekts restorāns gan biznesam, gan izklaidei. Nāc un izbaudi maltīti relaksētā atmosfērā ar skatu uz apbrīnojamām, vienreizējām ainavām.

Degustē kādu no mūsu īpašajiem kokteiļiem draudzīgā atmosfērā, kamēr izbaudi brīnišķīgu saulrietu. Restorāns piedāvā siltu uzņemšanu, luksusa pieredzi un satriecošus skatus uz apkārējo golfa laukumu. Piedāvājam sēdvietas līdz pat 70 personām, šī unikālā atmosfēra, kopā ar izsmalcinātu garšas pieredzi, aizvedīs ceļojumā pa kulināro pasauli.

Image
Image

Mēs izmantojam svaigus, vietējos produktus, to skaitā arī no mūsu virtuves dārza, un esam lepni par mūsu īpaši izvēlēto, iespaidīgo godalgoto vīnu izvēli.

 

Gada siltajos mēnešos mūsu restorāns piedāvā āra terasi ar ēdināšanas zonu, kurā pieejams bārs un gastro ēdienkarte.

KEITERINGS

Jurmala Golf Club RESTAURANT organizē dažādus pasākumus – mazas privātas vakariņas, kāzu svinības, korporatīvos pasākumus un banketus. Nodrošinām ēdināšanu ar pilnu servisu, kas iekļauj pasākuma mākslinieciskās koncepcijas izveidi, telpas dekorēšanu, īpašās ēdienkartes izveidi un tehnisko nodrošinājumu.

Ēdināšana ir īpaši pielāgota katra klienta individuālajai gaumei. Izstrādājot ēdienkarti, tiek izveidots īpašs stāsts katram ēdienam, kas atbilst pasākuma koncepcijai un atspoguļo organizētāju. Tāpēc katra pasākuma ēdienkarte, ko piedāvā Jurmala Golf Club RESTAURANT, ir unikāla, ar tikai vienu kopīgu sastāvdaļu – augstākās kvalitātes produktiem.

Image
Image
SAPULČU TELPA

Sapulču telpa (23 m2) – Atrodas otrajā stāvā, telpā atrodas trīs logi ar gleznainu skatu uz golfa laukumu. Ir pieejami aizkari, kā arī projektors ar ekrānu un ir pieejams plakanā ekrāna televizors un liels konferenču galds, pie kura var ērti sēdināt 12 personas. Mums ir ideāla atrašanās vieta – mazāk, nekā 15 minūšu attālumā no Rīgas, un tikai 5 minūšu attālumā no Jūrmalas, kā arī liela auto sāvvieta kluba biedriem un apmeklētājiem.

Vai meklējat vietu ārpus biroja, kur noorganizēt biznesa tikšanos, konferenci, vai tāpat meklējat apmācību norises vietu? Pievieno produktīvai dienai ārpus biroja mazliet izklaides skaistajā Jurmala Golf Club & Hotel. Mēs varam nodrošināt visu vajadzīgo, lai pārsteigtu savus kolēģus un iedvesmotu savus darbiniekus. Šefpavārs nodrošinās īpaši piemērotu ēdienkarti, kamēr mūsu pieredzējušā komanda darīs visu, lai izveidotu ideālu pasākumu Tev un Taviem viesiem.

Informācija par sabiedrisko ēdināšanu un privāto pasākumu rezervāciju:
+ 371 6773 2052
info@jurmalagolf.com

Image