ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Jurmala Golf Resort – pilsētvillas dzīves baudīšanai – Jurmala Golf Club & Hotel

Jurmala Golf Resort – pilsētvillas dzīves baudīšanai

Image

Starptautisku atzinību guvušais pasaules līmeņa golfa klubs Jurmala Golf Club & Hotel ir uzsācis pirmās Golfa pilsētvillas būvniecību Mārupes novadā. Pirmās divas pilsētvillas tiks nodotas ekspluatācijā jau 2022. gada martā. Pirmajā kārtā plānots attīstīt 45 elegantas mājvietas.

KVALITATĪVA APDARE

Pilsētvillas tiks veidotas, izmantojot augstas kvalitātes apdares materiālus, un tās tiek piedāvātas iegādei ar pilnu apdari. Katram īpašumam tiks pieslēgta gāzes apkure, pilsētas ūdens un kanalizācija. Villas lieliski papildinās pirmā stāva terase, kurā būs iespēja nesteidzīgi baudīt piepilsētas dzīves mieru.

Image
Image

INFRASTRUKTŪRA

Ap Golfa pilsētvillām tiks veidota attīstīta un droša infrastruktūra. Apkaime ir labiekārtota ar izbūvētām ielām un apgaismojumu, ir uzstādīta ielu video novērošana, kā arī drošības barjera, kas ļauj apkaimē iebraukt kontrolētai cilvēku plūsmai.

IZCILA LOKĀCIJA

Mūsdienīgās un funkcionālās mājas paredzētas gan nesteidzīgas un komfortablas dzīves baudītājiem, gan arī aktīvas sabiedriskās dzīves cienītājiem. Vien 10 minūšu brauciena attālumā atrodas kūrortpilsēta Jūrmala, kuru plašo iespēju dēļ iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan arī tūristi. Arī Rīgas centrs atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Jurmala Golf Resort.

Image
Image

PLAŠS AKTIVITĀŠU PIEDĀVĀJUMS

Mārupes novads, kurā atrodas Jurmala Golf Resort, ir lieliski piemērots dabas un pilsētas dzīves piekritējiem. Novadā pieejamas dažādas aktīvās atpūtas iespējas – golfs, slidošana, jāšanas sports, joga, bokss, ūdens un citas sporta aktivitātes, ar kurām iespējams nodarboties gan iekštelpās, gan arī svaigā gaisā. Jurmala Golf Resort iedzīvotāji varēs izbaudīt rezidentu privilēģijas, izmantojot lojalitātes programmu, kas ietvers sevī izdevīgus piedāvājumus Jurmala Golf Club&Hotel restorāna, golfa laukuma, fitnesa un spa u.c. pakalpojumu izmantošanai.

ĢIMENĒM DRAUDZĪGA VIDE

Mārupes novads būs lieliska dzīvesvieta arī ģimenēm ar bērniem – novadā atrodas vairākas izglītības iestādes jebkura vecuma bērniem, piemēram, Exupery International School, King’s College, International School of Latvia, privātās pirmsskolas izglītības iestādes un valsts izlītības iestādes.

Image

Jurmala Golf Resort ir mājvieta dzīves baudīšanas entuziastiem – tiem, kuri novērtē mieru un harmoniju, kā arī tiem, kuri dzīvo aktīvu sabiedrisko dzīvi! 

Cenas sākot no 175 000 EUR

Pilsētvillu piegāde un priekšrezervācija iespējama jau tagad!

Kontakti: 


Tel: +371 27555502

E-pasts: brg@jurmalagolf.com